HACK Endüstriyel Temsilcilik Ticaret Ltd. Şirketi

Uluslararası pazarda yarım asırdan fazla tecrübeye sahip Alman HACK Endüstriyel Temsilcilik Ticaret Ltd. Şirketi 2009 yılından itibaren son teknoloji ürünleri ve uzman ekibi ile Türkiye pazarına hizmet vermektedir.

 

Alman şirketi
olan Hack Endüstriyel’in kurucusu Rudolf Hack, uluslararası pazarda sahip olduğu yarım asırdan fazla tecrübesi, son teknoloji ürünleri ve uzman ekibiyle 2009 yılından itibaren Türkiye pazarına hizmet veriyor.

 

Premium üreticilerin
endüstriyel temsilciliklerini, deneyimli ve uzman kadrosuyla başarıyla yürüten şirket, uluslararası üst düzey Premium beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ankastre mutfak cihazlarını ve otomatik kahve makineleri Türkiye genelinde özenle seçilmiş uzman bayiler ve satış noktaları ile kullanıcılarına sunuyor.

 

Geniş ürün yelpazesi
ülke çapında 110 adedi aşan servis ağı, kullanıcı odaklı müşteri hizmetleri ve bizi seçen müşterilerimize satış sonrası hizmet anlayışımız ile ürünlerimizi kullananlara yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

 

Satış kanallarına yönelik hedefimiz
rekabet edebilen fiyatlar, kaliteli ürünler, bilinçli ürün tanıtımı, satış eğitimi ve satış sonrası desteğimizle, sektörümüzdeki satış kanallarına farklı bir katma değer kazandırarak, birlikte çalıştığımız bayilerimizi ve şirketin geleceğini sağlamlaştırmaktır. Hack ailesine katılmak isteyen yeni bayi, personel ve teknik servis adaylarıyla çalışmaktan mutluluk duyarız.

 

Ürünlerimizi tercih eden ailelere yönelik hedefimiz
ürünlerimizin hayatlarına kolaylık, memnuniyet ve keyif kazandırmasıdır. Bunu sağlamak için profesyonel ekibimiz, uzman bayi ağımız ve mükemmel satış sonrası hizmet anlayışımızla her zaman kullanıcılarımızın yanındayız. Sizleri de ürünlerimizi kullanan ailelerimizin arasında görmekten memnunluk duyarız.