Dunavox Türkiye


KÜRESEL ERİŞİM VİZYONU
Neredeyse yirmi yıldır, ödüllü şarap soğutucu markası Dunavox, evde şarap için profesyonel saklama ve soğutma çözümleriyle ilişkilendirilmektedir. Dunavox, geliştirmede ön sıralarda yer almaktadır ve minimalist ama işlevsel tasarım karakteri, pratik iç düzeni, durumuyla tanınmaktadır. En ileri teknoloji ve enerji verimliliği.
Son dönemdeki iş genişlemesinin bir sonucu olarak, Avrupa'nın 50'den fazla farklı birinci sınıf şarap soğutucusundan oluşan en geniş ürün yelpazesi artık küresel distribütör ağı aracılığıyla ve ayrıca tümü yüksek kaliteli yardım, teknik destek ve satış sonrası hizmet sağlayan beş ayrı Dunavox yan kuruluşu aracılığıyla mevcuttur.

EVİNİZDE ŞARAP MAHZANI SAHİBİ OLUN
Bir şarap soğutucusunun, tasarım ve kaplama açısından çok sayıda olanak sunan, bu kadar dinamik bir alanı nasıl yaratabildiğine hiç şaşırdınız mı? Adeta hayal gücünüzü kanatlandırabileceğiniz bir tuval üzerine resim yapmak gibidir. Kesinlikle evinizin tüm tasarımından yabancı görünmesini istemezsiniz. Aksine, görünüm ve his, iç tasarım planınızın ayrılmaz bir parçasıymış gibi olmalıdır. Şarap soğutucuya sahip olmanın en büyük avantajlarından biri, iç mekanınızı aynı zamanda lüks ve sofistike hale getirmesidir. Yaşam alanının ortasında gururun yerini alır ve yadsınamaz bir lüks ve sınıf ifadesi yaratır.
Dunavox şarap soğutucuları bir şarap mahzenini taklit edecek şekilde tasarlanmıştır; bir şarap mahzeninde doğal olarak oluşan özelliklerin tümü bir Dunavox şarap soğutucusu içinde yönetilir ve korunur. Şarap koleksiyonunuzun huzur içinde saklanabileceği ışık, sıcaklık ve nem dengesi vardır. Şarap mahzenlerinin mevcut evlere yerleştirilmesi zordur ve genellikle bodrum katında bulunur; bu, Dunavox şarap soğutucusunun tüm şaraplarınızı güvenli bir şekilde ve uzun yıllar boyunca saklamak için mükemmel bir çözüm olduğu anlamına gelir.

ŞARAP UZMANI OLUN
Evde eğlenmek ve mutfakta özel malzemelerle ve karmaşık tariflerle deneyler yapmak, kaliteli şarap içmeye daha fazla önem vererek her zamankinden çok daha popüler hale geldi. Ve kesinlikle doğru bardakta servis edilen, mükemmel şekilde soğutulmuş ve uygun şekilde yıllandırılmış bir kadeh şarabı yudumlamaktan daha iyi bir şey yoktur.


Ödüllü marka, evde profesyonel depolama ve şarap soğutma çözümleri, minimalist ve işlevsel tasarım karakteri, pratik iç düzen, en son teknoloji ve enerji verimli performans.